Now loading.
Please wait.

+90 216 575 06 51


Evren Aksoy

İş yaşamına PricewaterhouseCoopers'ta finans alanında başladım ve daha sonra keskin bir U dönüşü ile pazarlama ve satış alanına yöneldim.

Peppers and Rogers bünyesinde bir çok projede takım müdürlüğü yaptım. 2000′de İngiltere'de Royal Dutch Shell ile tanıştım. Shell kariyerim boyunca Türkiye, İskoçya ve İtalya başta olmak üzere Avrupa'da birçok ülkenin iş dünyası ve kültürü üzerinde uzmanlaştım.

Bugüne kadar Shell Türkiye'de ürün müdürlüğü, Otomotiv Grubu pazarlama müdürlüğü ve Madeni Yağlar pazarlama müdürlüğü yapan bendeniz, yurtdışında Avrupa ve Afrika Otomotiv Pazarlama Müdürlüğü ve İtalya Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde de bulundum.

Tecrübelerimde hem zorlu rekabette marka yönetimi, fiyatlandırma, tüketici ve ticari pazarlama gibi işlerin operasyonlarını bizzat yürüttüm hem de stratejik pazarlama ve takım yönetimi konusunda uzmanlaştım.

Profesyonel yolculuğumda kişisel olarak ve çalıştığım takımlarla birlikte birçok başarıya imza attım. 2012 yılı başında Güney Afrika Pazarlama Müdürü olarak atandım ve yurtdışı görevimden cebimde muhteşem kazanımlar ve başarılarla 2013 Eylül ayında yurda döndüm. Şu anda halen Shell'de uluslararası kariyerimi sürdürüyor ve profesyonel yolculuk kitabımın en uzun bölümünü yazmaya devam ediyorum. İşime ve insana olan tutkumu sürdürüyor, profesyonel dünyadaki yaşantımın her saniyesinde birlikte çalıştığım insanlarla paylaşarak yaşamı çoğaltıyorum. İşte onun için paylaştıkça herşey çoğalyor.