Now loading.
Please wait.

0549 575 06 50


Duygularınızla Akıllı Olmanın 8 AnahtarıDaha verimli, üretken ve mutlu bir yaşam için şimdi size mükemmel bir önerimiz var.

Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka Organizasyonu Six Seconds model, ilke ve araçları ile dizayn edilmiş̧ bu program yurt içinde ve yurtdışında önemli şirketlere eğitim-konuşma-dinleme hizmetleri veren Six Seconds ileri eğitmeni Erdem Ercan tarafından yürütülecektir.

"Duygularınızla Akıllı Olmanın 8 Anahtarı" Programı 18-19-20 Ocak'ta Yaşamla Bir' Suadiye'de başlıyor.

Nasıl daha başarılı olabilirim? İstediğim olumlu değişimi bir türlü̈ başlatamıyorum. Ne yapmam lazım? Yöneticim daha verimli olmam gerektiğini söyledi. Daha ne yapmalıyım? Bir değişime ihtiyacım var, biliyorum. Ama nereden başlamalıyım? İlişkilerimde kendimi doğru ifade edemiyorum. Ne yapmalıyım?

Hepimiz yukarıdaki sorulardan birini veya birkaçını zaman zaman kendimize sorduk. Olumlu değişime başlamak için çareler aradık. Duygular düşüncelerimiz gibi yaşantımıza yön veren önemli veri kaynakları. Beynimizde kimyasal olarak oluşan duygular tüm vücuda yayılarak bizleri pek çok durumda olumlu veya olumsuz olarak etkileyebiliyorlar. Peki, duygularımız ile aklımızı nasıl bir arada kullanabiliriz? Bu iki önemli veriyi daha mutlu ve üretken bir yaşam için nasıl kullanabiliriz? Duygularımızla nasıl akıllı olabiliriz?

Hayatin Ritmi Kurucusu, Yönetici-Takım Koçu (PCC), Danışman, Konuşmacı Erdem Ercan 1100 saatin üzerinde Eğitim, 780 saat Danışmanlık ve 850 saatten fazla Koçluk tecrübesi ile olumlu değişime başlayacağınız bu yolculukta sizlerle beraber olacak.

Program kapsamında dünyada 200.000'den fazla kişiye uygulanmış̧ bilimsel bir test alacaksınız. Sonucunda çıkacak 3 rapor bu programa dayanak oluşturacaktır.

Deneyime dayalı öğrenme üzerine tasarlanan bu eğitim ile öğrendiklerinizi eğitim sonrasında da uygulayabilecek ve kazanımlarınızı kalıcı kılacaksınız.


Bu eğitimdeki kazanımlarınız…

2,5 Gün sürecek eğitimde 8 Duygusal Zeka yetkinlik alanı üzerinde derinleşeceksiniz ve beyninizin neye odaklandığını, kararları nasıl aldığını ve hareket etmek için ne ile motive olduğunu öğreneceksiniz.

Beyninizin rasyonel ve duygusal çerçevede nasıl işlediğini bilimsel geçerliliği olan bir rapor ile öğrenecek, kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanıyacak, mutluluğunuz için uzlaşmazlıkları çok daha rahat çözeceksiniz.

İletişim tarzınızı öğrenerek çevrenizdekilerle sürdürülebilir ilişkiler kurmak için nasıl hareket edeceğinizi netleştireceksiniz.

21 yıllık tecrübe ile hazırlanan en son teknoloji ile güçlendirilmiş, eyleme yönelik yerleşik yapay zekaya sahip altyapısı olan Six Seconds Duygusal Zeka Araçları; Beyin Özet Profili, Liderlik Raporu ve Yapay Zeka Raporu bu eğitim çerçevesinde sizlere sunulacaktır. Eğitim bu raporlar ile derinlikli olarak desteklenmektedir. Raporlarınızın maliyeti $60'dır ve program ücretine dahildir.

Duygularınızın başarınız için önemini fark edecek, onları performansınızı arttırmak için daha net ifade edeceksiniz.

Hayatınızdaki insanların duygularını anlayacak, onların duygularına dokunacak ve böylece çevrenizle daha mutlu, uzun soluklu, güçlü ve verimli ilişkiler kuracaksınız.

Öfke, Korku, Gerginlik gibi duygulardaki davranış kalıplarınızı fark edecek, onlara daha verimli ve üretken olabilmek için yön vereceksiniz.

Yapay Zeka raporu üzerinden 90 gün içerisinden gelişiminiz için kritik yetkinliklerde hangi adımları atacağınızı netleştireceksiniz.

Her durumda alternatiflerinizi çoğaltmayı deneyimleyerek hayatınızı yüksek potansiyel ile zenginleştireceksiniz.

Sonuç odaklı düşünmeyi uygulamak üzerine çalışarak hayatınızda daha etkin kararlar almak için yöntem deneyimleyeceksiniz.

Bu yolculukta, iç sesinizi dinleyerek kendi potansiyelinizi keşfedecek ve daha verimli, üretken bir yaşam için ilk adımınızın ne olacağına karar vereceksiniz.

Odaklanma becerilerinizi arttıracak, eğlenerek öğreneceksiniz.

Eğitim öncesi farkındalık sağlayıcı makale video; eğitim sonrası da destekleyici ve derinleştirici materyaller sunulacaktır.


Eğitimin Hakkında Daha Fazlası:

Six Seconds Duygusal Zeka gelişim modeli üzerine yapılandırılmış bu eğitim Adler, Gestalt ve Ekman öğretileri ile güçlendirilmiştir.

Duygusal ve bilişsel dünyanızın derinliklerine doğru yolculuk yapmanızı sağlayacak özel olarak tasarlanmış süreçler uygulanmaktadır.


EĞİTİMİN AKIŞI

Duygusal Zeka ile ilgili makale - video paylaşımı

SEI Beyin Özet Profili, Liderlik ve Yapay Zeka raporları için envanter linkinin iletilmesi,

2,5 günlük uygulamalı eğitim,

Eğitim sonrası da destekleyici ve derinleştirici materyaller